2024.02.06. 10:44

Elmaradt a rangadó Szarvason

Megkezdődött a Szarvasi Teremlabdarúgó-bajnokság rájátszása.

Forrás: shutterstock

A felsőházban mindössze egyetlen meccsre került sor, ahol a Gold magabiztosan nyert a tartalékos ácsok ellen. A Gym Bro–Pro Gym derbi elmaradt, mivel a Gym Bro nem állt ki. Az alsóházban bemutatkozott egy új csapat, az Éremgyár.

Az 1. forduló eredményei. A csoport: FC Gold–Centrál Tető 4–0. Az állás: 1. Pro Gym 27 pont, 2. Gym Bro 23, 3. Gallicoop 21, 4. FC Gold 20, 4. Gólgyártók 19, 6. Centrál Tető 14. B csoport: Harmadik Félidő–Éremgyár 2–2, Lesz Ami Lesz–Nagyrét Farm 5–8, Hooligans–Nevünk Semmi 7–1. Az állás: 1. Harmadik Félidő 14, 2. Nagyrét Farm 13, 3. Hooligans 10, 4. Lesz Ami Lesz 9, 5. Éremgyár 1, 6. Nevünk Semmi 0.