Teremfoci

2023.11.29. 08:22

Megváltoztak az erőviszonyok Szarvason

Egy hét szünet után folytatódtak a Szarvasi Teremlabdarúgó-bajnokság küzdelmei. Az ötödik fordulóban már pályára léphettek a Szarvasi FC focistái, ezzel át is rendezték az erőviszonyokat. A nap meccsén a Gallicoop Nagyrét feletti sikerével hibátlanul menetel. A sorozat újkori történelmének legnagyobb arányú győzelmét aratta a Pro Gym, amely 32-szer talált a sereghajtó kapujába.

Mutatjuk az eredményeket

Forrás: shutterstock

A 5. forduló eredményei: Gallicoop–Nagyrét Farm 5–4, Harmadik Félidő–Lesz Ami Lesz 3–7, Hooligans–FC Gold 1–3, Centrál Tető–Gym Bro 2–2, Nevünk Semmi–Pro Gym 1–32. Szabadnapos: Gólgyártók.

Az állás: 1. Pro Gym 12 pont (5 mérk.), 2. Gallicoop 12 (4), 3. FC Gold 10 (5), 4. Gym Bro 8 (5), 5. Gólgyártók 7 (4), 6. Nagyrét Farm 7 (5.), 7. Centrál Tető 5 (5), 8. Hooligans 4 (4), 9. Harmadik Félidő 3 (4), 10. Lesz Ami Lesz 3 (4), 11. Nevünk Semmi 0 (5).