Teremfoci

2023.12.27. 11:42

Év végi teremhírek Szarvasról

Az év utolsó játéknapján három mérkőzést játszottak a Szarvasi Teremlabdarúgó-bajnokságban. Bár a pályán sima volt, ennek ellenére paprikás hangulatban zajlott a Gólgyártók találkozója, még a nézőtéren is szópárbaj alakult ki. Kétgólos hendikeppel indított a Gallicoop, ám így is magabiztosan hozta a kötelezőt, míg a listavezető Pro Gym gólzsákja szünet után szakadt ki.

Forrás: Shutterstock/ illusztráció

A 9. forduló eredményei: Gólgyártók–Lesz Ami Lesz 10–1, Nevünk Semmi–Gallicoop 3–7, Pro Gym–Hooligans 6–0.

Az állás: 1. Pro Gym 21 pont (8 mérk.), 2. Gallicoop 18 (8), 3. Gólgyártók 16 (7), 4. FC Gold 14 (8), 5. Centrál Tető 11 (7), 6. Gym Bro 11 (6), 7. Lesz Ami Lesz 9 (8), 8. Harmadik Félidő 7 (7), 9. Nagyrét Farm 7 (7), 10. Hooligans 4 (7), 11. Nevünk Semmi 0 (9).