2024.07.09. 10:06

Behúzták a meccset Litvánia ellen

Litvánia 3:0-s legyőzésével harmadik sikerét aratta a leány U18-as röplabda válogatott a görögországi Iráklionban zajló korosztályos Európa-bajnokság hétfői játéknapján

Boldog röplabdás lányok, legyőzték Litvániát

Fotó: Fotó: hunvolley facebook

A Horváth András által felkészített csapat az első játszma közepétől kicsit görcsösen játszott. Nem volt kellően agresszív, de a csapat erejét mutatja, hogy sikerült fordítani a szettben és onnantól végig uralta a mérkőzést. A válogatott békéscsabai tagjai közül Gajdács Lina 8 pontot ért el, a kezdőhatosban szerepelt még Fekete Ramóna is. A csapat legeredményesebb játékosa Pampuch Gréta és Zsombók Anna volt 13-13 egységgel.

A korosztályos nemzeti csapat hat mérkőzés után 3 győzelemmel és ugyanennyi vereséggel áll a csoportjában.