Kajak-kenu

2024.06.29. 17:57

Gyomaendrődi arany párosban az U23-as kajak-kenu Eb-n

Rajt-cél győzelmet aratott a Konyecsni Milán, Szabó Vilmos ifjúsági páros K-2 1000 méteren szombaton a pozsonyi ECA ifjúsági, U23 gyorsasági Európa-bajnokságon. Konyecsni Milán a KSI-Gyomaendrőd mezőberényi származású sportolója, Szabó Vilmos a KSI budapesti csoportjának versenyzője.

Az első helyen célban a Konyecsni Milán, Szabó Vilmos páros

Fotó: MKKSZ

Szerencsére jó volt az iramunk és sikerült egy minimális előnyre szert tennünk, ami a végéig kitartott, úgyhogy egy nagyon jól felépített pályát tudtunk jönni – értékelt Konyecsni Milán az MKKSZ honlapján.

Nem ez volt az egyetlen érme a KSI-Gyomaendrőd versenyzőinek, ugyanis K-1, 1000 méteren Mertz Attila a lengyel Borutzki mögött másodikként lapátolt a célba. A KSI-Gyomaendrőd két kajakosának klubedzője Kovács Gábor.