Teremlabdarúgás

2024.08.28. 09:42

Egy meccs félbeszakadt Szarvason

A helyosztókkal folytatódott Szarvason a Nyári Kupa teremlabdarúgó-bajnokság. Nem minden találkozó ment le rendben.

Beol.hu

Forrás: Illusztráció: Shutterstock

A Hooligans már három góllal vezetett az Éremgyár felett, amikor negyed órával a vége előtt egy tömegbirkózás után, az Éremgyár nem folytatta a játékot. Az elődöntőkben a Pro Gym simán jutott a döntőbe, míg a nap meccsén a Gólgyártók egy perccel a vége előtt szerezte meg a győztes gólt a Farmerekkel szemben.
Eredmények. 9. helyért: Ziccer FC–Csibész FC 8–4. 5–8. helyért: Éremgyár–Hooligans 0–3 (félbeszakadt), Gymbro–Ultimate Team 3–0. 1–4. helyért: Pro Gym–Nagylövő FC 8–0, Gólgyártók–Nagyrét Farm 2–1.